Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

Wyszukiwarka Miejsc

Google uruchomił Wyszukiwarkę Miejsc, która umożliwia nowy sposób wyświetlania lokalnych wyników wyszukiwania bezpośrednio organizujące informacje wokół miejsc.
Wyniki jakie zostaną uzyskane będą zgromadzone według określonych lokalizacji, co w zdecydowany sposób ułatwi nie tylko porównanie ale i podjęcie decyzji, gdzie warto się udać.

Odkrywanie nowych miejsc, dobrych restauracji, placówek kulturalnych jest teraz dla każdego użytkownika na wyciągnięcie ręki. Wyszukiwarka Miejsc efektywnie skupia konkretne informacje z całej Sieci do których teraz jest łatwy dostęp. Jeśli użytkownik stwierdzi, że szuka lokalnych informacji Wyszukiwarka Miejsc będzie uwidaczniała się automatycznie w wynikach Google. Ponadto nowy odnośnik ,,Miejsca” można znaleźć w panelu po lewej stronie wyników wyszukiwania. Spektakularne rozwinięcie technologii sprawiło, że odnajdowanie informacji o miejscach stało się ulepszone z korzyścią dla użytkowników.

Teraz wystarczy tylko jedno zapytanie, żeby uzyskać rezultat zaspokajający naszą ciekawość odnośnie informacji o rozmaitych obiektach. Wyszukiwarka Miejsc została udostępniona w 40 językach, również w polskim.

Źródło: www.googlepolska.blogspot.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Na początek