Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

Skuteczne pozycjonowanie

 White Hat SEO - czyli pozycjonowanie etyczne, zgodne z wytycznymi Google i pozostałych wyszukiwarek.

Nie angażujemy się w Black Hat SEO czyli pozycjonowanie nieetyczne i niezgodne z wytycznymi Google, ponieważ Google przy użyciu takich krótkoterminowych taktyk pozycjonowania, może ukarać twoją stronę obniżając jej pozycję w Google. Pracujemy według zasad Google i optymalizujemy oraz pozycjonujemy twoją stronę nie używając farm linków lub automatów do pozycjonowania.

Jesteśmy w pełni na bieżąco w temacie technik SEO, które są dosłownie zmieniane codziennie w odpowiedzi na zmieniający się algorytm Google. Natomiast wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem obiecuje bardzo tanio i szybko osiągnięcie efektów (do 1 miesiąca). Niestety działają w oparciu o stosowanie niedozwolonych technik pozycjonowania i jedyny efekt jaki osiągają to wypozycjonowanie strony klienta na krótki czas. Witryna uzyskuje wysokie pozycje i utrzymuje je przez okres 2-3 miesiące. Następnie pozycje pozycjonowanej witryny drastycznie spadają na bardzo odległe miejsca i historia domeny na której znajduje się strona zostaje zniszczona, a w oczach Google strona uzyskuje status "niewarta zaufania". Często Google nakłada filtr na wyniki wyszukiwania dla takiej strony internetowej i kilka miesięcy zajmuje wyczyszczenie historii oraz odzyskanie statusu "zaufanej strony". Nasza praca została doceniona i od 2009 roku regularnie jesteśmy klasyfikowani w TOP 10 polskich agencji interaktywnych w rankingu Internet Standard.

Według przybliżonych szacunków miesięcznie strony naszych Klientów odwiedza około 35 mln unikalnych użytkowników, generujących łącznie około 200 mln odsłon.

Te statystyki to nie tylko potwierdzenie naszych umiejętności w zakresie SEO/SEM, ale przede wszystkim wskaźnik opłacalności korzystania z naszych usług - niezwykle ważny w czasach okrojonych budżetów reklamowych i konieczności skutecznego konkurowania w silnie obsadzonych branżach. Tylko sukces naszych Klientów przekłada się na nasz sukces, bowiem naczelną zasadą, którą się kierujemy jest hasło:

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

W ramach tej zasady przygotowujemy specjalnie sprofilowaną ofertę, która powstaje po wcześniejszych konsultacjach i wnikliwej analizie branży. Doradzimy i zaproponujemy właściwy dobór słów kluczowych oraz podamy atrakcyjne ceny podporządkowane wskaźnikom efektu i najbardziej pożądanym pozycjom.

 

 

Na początek