p1nowy

inetmediapozycjonowanie inetmedia

captcha
Przeładuj
Teksty SEO
od 4złza 1000 znaków
 
Opisy do katalogów
- Niepowtarzalne opisy zawierające najważniejsze informacje dotyczące profilu działalności firmy, takie jak krótka prezentacja firmy, rodzaj świadczonych usług, miejsce działalności czy oferta produktowa. Opisy zgodne z wymogami jakościowymi polskich katalogów tematycznych i firmowych oraz portali ogłoszeniowych.
Teksty zapleczowe, precle (presell page)
- Wartościowa i merytoryczna treść związana z określonym zakresem tematycznym danej strony, skierowana głównie do odbioru przez roboty wyszukiwarek, z punktu widzenia czytalnika również użyteczna, teksty mające frazy kluczowe we właściwej formie gramatycznej.
Teksty zaawansowane
od 7złza 1000 znaków
 
Teksty marketingowe
- Wspomagają proces pozycjonowania, mają charakter promocyjno - reklamowy tworząc integralną całość z informacjami już widniejącymi na stronie serwisu (m. in. oferta, profil działalności, usługi). Teksty tego rodzaju tworzone są głównie w oparciu o ofertę firmy oraz wybrane frazy kluczowe.
Teksty na strony internetowe
- Rzeczowe opisy mające wzbudzić zainteresowanie wśród użytkowników odwiedzających witrynę www i zachęcić ich do określonych działań, są to teksty wysokiej jakości tworzone na kluczowe podstrony danego serwisu, opracowywanie i projektowanie treści w zakładkach typu „o nas”, „o firmie”, itp.
Teksty specjalistyczne
od 9zł
za 1000 znaków
 
Teksty specjalistyczne
- Treść przygotowywana w oparciu o sprecyzowane wcześniej potrzeby i wymagania ze strony klienta, bazujące na informacjach pozyskanych od specjalistów w danej branży z przeznaczeniem do zamieszczania na podstronach portali internetowych, serwisów informacyjnych, stronach firmowych, blogach specjalistycznych itp.
Teksty tematyczne
- Treści przygotowane zgodnie z wymogami klientów, teksty pisane są mniej fachowym językiem, jednak w dalszym ciągu są to treści bardzo wysokiej jakości, źródłem informacji są głównie serwisy i blogi tematyczne. Tego typu treści świetnie nadają się dla różnego rodzaju blogów tematycznych czy stron informacyjnych.

W procesie pozycjonowania istotną rolę odgrywa także SEO copywriting, dlatego też prawidłowo zoptymalizowana treść stanowi integralny element, którego nie należy pominąć. Unikalne i zrazem użyteczne teksty wartościowe dla wyszukiwarek internetowych tworzą cześć naszych usług realizowanych z ogromną dozą kreatywności oraz zaangażowania.

SEO copywriting realizowany za naszym pośrednictwem stwarza szereg możliwości, a które to z kolei mają bezpośredni wpływ m. in. na lepszą widoczności witryny w Sieci i zainteresowanie ze strony użytkowników.

Odpowiednio skonstruowane artykuły to już zadanie dla naszych copywriterów, którzy zadbają o to, aby warstwa kontentowa dla twojej strony internetowej została optymalnie przygotowana według określonych koncepcji w tej dziedzinie i przy właściwym nasyceniu słów kluczowych.
Stworzymy jasny i zrozumiały dla odbiorców przekaz skutecznie wspierający działania sprzedażowe oraz wizerunkowe. Zredagowane pod katem SEO artykuły dodatkowo będą stanowiły bardzo dobre i pomocne narzędzie do budowania zaplecza dla konkretnych serwisów internetowych.

Oferta w ramach SEO copywritingu za każdym razem dopasowywana jest indywidualnie biorąc pod uwagę wymagania i potrzeby klientów. Pragniemy podkreślić, że nie bez znaczenia pozostaje oryginalność i merytoryka tekstów, w których specjalizuje się zespół copywriterów. Przemyślana kreacja w tej kwestii to zadanie dla nas, a które to wykonujemy rzetelnie i terminowo. Analizujemy dokładnie treść i wprowadzamy zmiany mające rozbudować treść już istniejącą na stronie. Pozwól efektownie wypromować swój biznes i skorzystaj z profesjonalnych usług SEO copywritingu!

Strony internetowe, portale


(rzeczowe opisy mające zachęcić użytkowników odwiedzających witrynę www do określonych działań np. poprzez pozostanie dłużnej na stronie i odwiedzenie innych zakładek), opracowujemy i projektujemy treść w podstronach typu „o nas”, „o firmie”(uwzględniającą profil działalności firmy, ofertę oraz produkty), w których to nie zabraknie przejrzystego, zrozumiałego i czytelnego przekazu dla odbiorców, rozbudowujemy już istniejącą zawartość serwisu, aby stała się ona jeszcze bardziej atrakcyjniejsza poprzez swoją formę dla robotów wyszukiwarek

Teksty marketingowe na podstrony serwisu


(ich kluczowe zadanie sprowadza się do wspomagania procesu pozycjonowania, mają charakter promocyjno- reklamowy tworząc integralną całość z informacjami już widniejącymi na stronie serwisu (m. in. oferta, profil działalności, usługi) zadbamy o optymalne nasycenie oraz umiejscowienie słów/wyrażeń kluczowych w treści, merytoryczna i wartościowa treść dla użytkowników mająca nakierować do odwiedzenia głównej strony serwisu i pozostałych podstron, zachęcająca do wykonania działania, jasny i czytelny przekaz, treść przyjazna dla wyszukiwarek

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych


(gruntowna analiza treści na stronach i ich jakości oraz użyteczności dla wyszukiwarek internetowych)

Opisy produktów w sklepach online


skrupulatne i jednocześnie wyczerpujące opisy produktów (uwzględniające ich przeznaczenie, walory użytkowe, parametry techniczne, sposoby działania i wykorzystywania)

redakcja już istniejących treści na stronie


kompleksowo podejmujemy się wykonywania czynności bezpośrednio związanych z przeredagowywaniem tekstów zarówno pod względem stylistycznym, jak i interpunkcyjnych oraz ortograficznym, wskazujemy na słabe strony dokonując niezbędnych zmian efektem czego będzie lekka i interesująca w odbiorze treść

Strony zapleczowe (satelickie)


(wartościowa i merytoryczna treść ściśle związana z określonym zakresem tematycznym konkretnej strony mająca wzbudzać ciekawość czytelnika i być dla niego również przydatna), teksty mające frazy kluczowe we właściwej formie gramatycznej, sensowność, poprawność i przydatność przekazu dla użytkowników

Opisy do katalogów


(niepowtarzalne opisy zawierające m. in. szczegółowe/ dokładne informacje dotyczące profilu działalności firmy, świadczonych usług oraz oferty produktowej)
- krótki, zwięzły i treściwy przekaz uwzględniający aspekt tematyczny strony/ portalu

Teksty/artykuły tzw. precle (presell page)


(krótkie formy tekstu mające w treści określone słowa/ frazy kluczowe skierowane  głównie do odbioru przez roboty wyszukiwarek jednak powinny pozostać również atrakcyjne dla użytkowników, artykuły mogące zawierać informacje odnośnie proponowanej oferty produktowej itp.)

Artykuły eksperckie, specjalistyczne, tematyczne


teksty powstające w oparciu o sprecyzowane wcześniej potrzeby i wymagania ze strony klienta, bazujące na specjalistycznych informacjach z przeznaczeniem do zamieszczania na stronach portali internetowych, stronach firmowych, blogach itp.
cechuje je bardzo wysokiej jakości merytoryczna i poprawna językowa treść interesująca dla czytelników, zawierająca wartościowe i użyteczne informacje