p1nowy

inetmediapozycjonowanie inetmedia

Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

Historia firmy

Firma INETMEDIA Sp. z o.o. (poprzednio Inetmedia s.c.) działa aktywnie na rynku od ponad 10 lat. (wcześniej funkcjonowała pod nazwą TYP). Założycielami firmy i jej obecnymi właścicielami są Mateusz Matula i Jacek Młodawski – absolwenci Informatyki UJ, którzy pierwsze doświadczenie w SEO/SEM zdobyli w 2002 roku w trakcie pracy w irlandzkiej firmie Net Affinity.

Od samego początku działalność firmy skupiała się na pozycjonowaniu i marketingu stron www w Internecie. To właśnie dzięki pozycjonowaniu firma zdobyła duże uznanie, które błyskawicznie zaprocentowało bogatym portfolio oraz pochlebnymi opiniami w mediach (między innymi Puls Biznesu, Biznes Serwis, Irlandzka telewizja RTE).

W 2008 roku Inetmedia s.c. zatrudniała ponad 20 pracowników. Po sukcesie sklepu internetowego www.szkla.com, który dzięki pozycjonowaniu i szeroko zakrojonemu marketingowi internetowemu stał się niekwestionowanym liderem w branży optycznej w Polsce ( wg. raportu E-commerce 2009) część działalności firmy związana z działalnością e-commerce, została przeniesiona do nowo utworzonego podmiotu: Szkla.com S.A. Wg rankingu Internet Standard Szkla.com jest obecnie jednym z największych sklepów w polskim Internecie.

Obecnie trzon naszej firmy stanowią doświadczeni pozycjonerzy, informatycy i copywriterzy. Aktywnie pozycjonujemy ponad 300 firm, wśród których znajdują się zarówno spółki giełdowe, jak również instytucje rządowe oraz osoby, prowadzące działalność gospodarczą. Udało nam się osiągnąć wysokie pozycje na słowa kluczowe, których liczba wyników w wyszukiwarkach często przekracza dziesiątki milionów.

W ciągu swojej wieloletniej działalności stworzyliśmy bogate zaplecze informatyczne, wspomagające pozycjonowanie w postaci wewnętrznych systemów obsługi linków, serwisów tematycznych i automatycznych systemów śledzenia przebiegu pozycjonowania. Dzięki temu rozszerzyły się nasze możliwości skutecznego realizowania celów naszych Klientów.

W odróżnieniu od innych firm zajmujących się pozycjonowaniem posiadamy bogate zaplecze własnych serwisów, które umożliwia nam nieograniczone możliwości linkowania do pozycjonowanych stron, co ma bezpośrednie przełożenie na wysokie miejsca w rankingach wyszukiwarek naszych Klientów.

Wypełnij formularz i osiągnij sukces razem z nami!