p1nowy

inetmediapozycjonowanie inetmedia

Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

Pragniecie Państwo odmienić wizerunek firmy i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Proponujemy opracowanie skutecznej strategii opartej na efektywnym wykorzystaniu Mediów Społecznościowych.

Nasi eksperci od reklamy na Facebooku przygotują właściwą koncepcję poprzez stworzenie profesjonalnego Fan Page'a.

Jako specjaliści, dysponujemy fachową wiedzą oraz zaangażowaniem, co bezpośrednio wpływa na jakość przeprowadzanych działań. Wszelkie cele realizujemy w oparciu o nasze doświadczenie, mając na uwadze mnóstwo korzyści jakie niesie ze sobą marketing społecznościowy.
Poprzez budowanie pozytywnych relacji z Klientami i promocją oferowanych produktów lub usług- pomożemy odnieść sukces Twojej firmie.

  Tworząc profil firmy na Facebooku uzyskacie Państwo dostęp do wielu istotnych informacji związanych z postrzeganiem marki, wraz z możliwością wymiany doświadczeń poprzez szybkie i skuteczne kanały.
     - Starannie zadbamy o każdy etap prac mających doprowadzić do wykreowania marki w sposób jaki tego oczekujesz.
     - Opracujemy sposoby przyciągnięcia fanów i wdrożymy ich wykonanie.
    - Zorganizujemy i przeprowadzimy konkursy dla fanów.
    - Zadbamy aby zawartość Fan Page'a  ściśle odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom potencjalnych klientów.  
    - Aktywnie będziemy prowadzić komunikację z fanami Fan Page'a.
    - Gwarantujemy specjalne i indywidualne podejście do fanów dla podtrzymania ich aktywności i interakcji na linii fani -marka firmy, prezentacje produktów, aktualności firmy i inne materiały.

Dążycie Państwo do zwiększenia popularności marki?
Oferujemy usługę marketingu szeptanego w ramach, której wykonujemy kompleksowe czynności polegające na zakładaniu nowych kont, tworzenie avatarów, wypowiadania się w imieniu Państwa firmy na forach dyskusyjnych, monitorowania opinii, dodawanie komentarzy i tworzenie nowych wątków dyskusji. Odpowiednio zainteresujemy produktami, usługami osoby przynależące do internetowych społeczności, a firma zyska ugruntowaną pozycję w branży.
Zawsze doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Z nami wyprzedzicie Państwo konkurencję, a obecność marki zostanie szeroko dostrzeżona!