p1nowy

inetmediapozycjonowanie inetmedia

Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm, która zajęła się marketingiem w wyszukiwarkach internetowych i nieustannie jest to nasz wiodący kierunek rozwoju. Nasz zespół składający się z doświadczonych pozycjonerów, copywriterów oraz gotowych do odpowiedzi na wszystkie pytania działu obsługi Klienta bez ustanku dba o wysokie pozycje stron naszych Klientów. Robimy to w sposób etyczny tzn. posługujemy się metodami, które nie prowadzą do możliwości wyrzucenia strony z rankingu wyszukiwania.

Nasza misja....

Misją firmy Inetmedia jest zapewnienie wszystkim Klientom efektywnej, taniej i trwałej obecności w wyszukiwarkach internetowych. Drogą do osiągnięcia zamierzonego celu jest przyjęcie strategii obopólnej korzyści, opierającej się na rozliczaniu naszej firmy tylko w oparciu o uzyskane efekty, wynikające z podjętych przez nas działań.

Nasze kompleksowe podejście do realizowania usług sprawia, że na każdym etapie współpracy otrzymują Państwo fachową pomoc, w zakresie dobierania słów kluczowych, doradztwa SEO/SEM nw zakresie technologii użytych na stronie www oraz bieżące raporty z przebiegu współpracy.

Dążymy do tego, aby strony Klientów korzystających z naszych usług były najczęściej odwiedzanymi stronami w Internecie.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Oferujemy przy tym bardzo korzystne ceny, wynikające jedynie z efektu pozycjonowania, a nie faktu składania obietnic. Te ostatnie natomiast udaje nam się spełniać nawet dla bardzo konkurencyjnych słów kluczowych. Uzyskujemy dobre wyniki pozycjonowania nawet dla słów kluczowych, których liczba wystąpień w rezultatach wyszukiwarek wynosi nawet kilka milionów.

Posiadamy zaplecze informatyczne, pozwalające nam na wprowadzanie technicznych poprawek na stronie Klienta, jak również rozbudowaną infrastrukturę wspomagającą pozycjonowanie. Na rozbudowaną infrastrukturę składają się zarówno własne strony internetowe, wzbogacone unikalną treścią, zaprzyjaźnione portale, na których zamieszczamy linki jak również lista wielu stron, na których nasi copywriterzy umieszczają teksty marketingowe, dotyczące pozycjonowanej firmy. W pozycjonowaniu oprócz dołączania linków ważna jest bowiem zasada: "Jak o Tobie piszą tak Cię widzą?". Unikamy doraźnych metod prowadzących do natychmiastowego wzrostu pozycji strony kosztem jej usunięcia przez wyszukiwarkę z wyników wyszukiwania w późniejszym terminie.

Przeprowadzamy pozycjonowanie zarówno dla małych jak i dużych firm. Obecnie realizujemy ponad 300 umów. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże firmy giełdowe, instytucje państwowe, jak również mniejsze podmioty. Zaufali nam między innymi: Amica S.A., Gaspol S.A., iStore Allegro, Schiedel Polska, Ariston, Superhost.pl i wielu innych.

Mamy zespół fachowców, którzy posiadają status certyfikowanego specjalisty firmy Google w zakresie reklamy w sieci wyszukiwania, reklamy graficznej, raportowania oraz analizy. Status certyfikacji jest dostępny tutaj

Zaufanie zdobyte przez firmę zostało docenione przez liczne publikacje w prasie branżowej, poruszającej tematy marketingu internetowego oraz biznesowej. Właściciele firmy prowadzą również sklep internetowy Szkla.com, dzięki działaniu firmy Inetmedia stał się sklepem nr 1 w branży optycznej i jest liderem rynku od 4-ech lat.