p1nowy

inetmediapozycjonowanie inetmedia

Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

W 2017 roku otrzymaliśmy certyfikat Firma Godna Zaufania za bardzo dobre opinie.

Pozycjonowaniem zajmujemy się od ponad 11 lat. Skutecznie dzielimy się naszym doświadczeniem pozycjonując strony naszych Klientów. Do tej pory zaufało nam ponad 300 firm i instytucji.

 

Nasze miejsce w branży wg rankingu Internet Standard:
7 miejsce w 2012 roku
7 miejsce w 2011 roku
10 miejsce w 2010 roku
W kolejnych latach nie prowadzono rankingu.

Oto przykładowe referencje:

Dzięki korzystaniu z usługi pozycjonowania w firmie Inetmedia znacznie zwiększyliśmy swoją sprzedaż. Nasi Klienci poszukując oferowanych przez nas produktów i usług trafiają z wyszukiwarek bezpośrednio na naszą stronę. Polecam usługę w firmie Inetmedia wszystkim osobom, które są zainteresowane skutecznym rozpropagowaniem działalności swojej firmy bez ponoszenia wysokich kosztów. Od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą Inetmedia nie musimy już korzystać z żadnych innych form reklamy

Andrzej Włodarski PFP-Polska sp. z o.o.

Firma Inetmedia doskonale wywiązała się ze swojego zadania. Bardzo szybko pojawiliśmy się na najwyższych pozycjach na wszystkie słowa kluczowe zapisane w umowie. Dzięki pozycjonowaniu mogliśmy ograniczyć nasz budżet przeznaczany na promocję, jednocześnie zwiększając jej skuteczność. Dlatego rekomenduję korzystanie z usług pozycjonowania wszystkim innym podmiotom, jeśli cenią sobie skuteczność i przejrzystość działań.

Tomasz Książek Idealogic sp. z o.o.

Współpraca z firmą Inetmedia to trafny wybór. Obietnica systematycznego i konsekwentnego wzrostu pozycji naszej strony została spełniona, a nasza firma notuje coraz większe zyski związane ze skuteczną promocją. Cenimy sobie profesjonalizm firmy Inetmedia oraz miłą atmosferę w jakiej przyszło nam współpracować.

Jan Mrowca Netsoftware

Pozycjonowanie strony uzmysłowiło nam różnicę w zainteresowaniu Klientów naszą ofertą. Firma Inetmedia otworzyła nam drogę do skutecznej reklamy w sieci, a co za tym idzie, realnego zwiększenia obrotów. Warto było poczekać na najwyższe pozycje, na których stale się utrzymujemy.

Tom Fristler X-MEDIA LTD

Referencje:

ok-tours-pdfref-1