p1nowy

inetmediapozycjonowanie inetmedia

Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

Pozycjonowanie stron internetowych opiera się na działaniach zmierzającym do skutecznego wypromowania strony internetowej wprowadzając ją na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Działania te dotyczą wybranych wyrażeń kluczowych mających określać przedmiot działalności firmy, jej produkty i proponowane usługi. Specjaliści, zajmujący się pozycjonowaniem, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu działają zgodnie z etycznymi wymogami wyszukiwarek skutecznie osiągając trwałe i wysokie wyniki.

Efektywne pozycjonowanie oraz przeprowadzanie kampanii linków sponsorowanych związane jest z działaniami mającymi prowadzić do zdobycia jak największej ilości wejść na stronę internetową. Dlatego warto skorzystać z formy reklamy jaką stanowią linki sponsorowane proponowane w ramach usług świadczonych przez naszą firmę. Korzystając z oferty na pozycjonowanie i linki sponsorowane w skuteczny sposób dotrzesz do wszystkich użytkowników i zwiększysz maksymalnie liczbę potencjalnych klientów.

Oferta na pozycjonowanie

Nasze miejsce w branży wg rankingu Internet Standard:

7 miejsce w 2012 roku
7 miejsce w 2011 roku
10 miejsce w 2010 roku

Skuteczne pozycjonowanie

Według przybliżonych szacunków miesięcznie strony naszych Klientów odwiedza około 35 mln unikalnych użytkowników, generujących łącznie około 200 mln odsłon. Te statystyki to nie tylko potwierdzenie naszych umiejętności w zakresie SEO/SEM, ale przede wszystkim wskaźnik opłacalności korzystania z naszych usług - niezwykle ważny w czasach okrojonych budżetów reklamowych i konieczności skutecznego konkurowania w silnie obsadzonych branżach. Tylko sukces naszych Klientów przekłada się na nasz sukces, bowiem naczelną zasadą, którą się kierujemy jest hasło:
Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

W ramach tego hasła przygotowujemy specjalnie sprofilowaną ofertę, która powstaje po wcześniejszych konsultacjach i wnikliwej analizie branży. Doradzimy i zaproponujemy właściwy dobór słów kluczowych oraz podamy atrakcyjne ceny podporządkowane wskaźnikom efektu i najbardziej pożądanym pozycjom.

 

Już teraz chcemy zakomunikować, że w ramach podpisanej umowy za darmo:

Przeprowadzimy analizę celu

Pomożemy dobrać słowa kluczowe, przeprowadzimy analizę ich popularności, analizę gęstości na stronie oraz sprawdzimy na jakie słowa reklamuje się konkurencja.

Zoptymalizujemy Państwa serwis (w opcji za efekt)

Wykonamy optymalizację serwisu, stworzymy odpowiednie teksty marketingowe, skontrolujemy metatagi, przedstawimy zalecenia technicznej przebudowy serwisu, jeśli będą konieczne. W przypadku zmiany faktorów kryteriów wyszukiwarek wprowadzimy dodatkową optymalizację.

Zajmiemy się marketingiem w sieci

Wpiszemy stronę do najważniejszych katalogów (w tym między innymi Onet katalog, DMOZ, YAHOO). Pozyskamy linki z innych stron internetowych napiszemy teksty marketingowe z linkami do Państwa serwisu.

Zadbamy o przejrzystość naszych działań

Udostępnimy osobiste konto z dostępem do historii pozycjonowania, wraz z mechanizmem pozwalającym na automatyczne sprawdzanie pozycji słów kluczowych każdego dnia, który umożliwi rozliczenie się na zasadzie efektu.
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych opiera się na działaniach zmierzającym do wypromowania strony www wprowadzając ją na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania, według wybranych słów kluczowych mających określać przedmiot działalności firmy, jej produkty i proponowane usługi.