p1nowy

inetmediapozycjonowanie inetmedia

Napisz, a wycenę wyślemy w 24 godz.

captcha
Przeładuj

Rekomendowany Fotograf Google

Zaprezentowanie firmy klientom z całego świata jest teraz jeszcze bardziej prostsze i efektowne.
Jako skuteczny sposób mający za zadanie wzmocnić wizerunek prowadzonego biznesu i przyciągnąć uwagę nowych klientów polecamy skorzystanie z usługi Business View w mapach Google wykonywanej przez rekomendowanego fotografa Google. Prowadzisz restaurację, salon piękności, fryzjerski, siłownię, sklep, dom weselny, warsztat samochodowy?

A może jesteś właścicielem firmy korporacyjnej, leasingowej, kancelarii prawnej lub też kliniki stomatologicznej? Nie zwlekaj i już teraz dołącz do projektu Business View, który to ułatwi zaistnieć twojej marce w świadomości potencjalnych klientów poszukujących konkretnych usług nie tylko w najbliższej okolicy.

Znakomitej jakości zdjęcia (w formacie 360o) realizowane są w dobrze znanej technologii Street View. W trakcie wirtualnej wycieczki widocznej zarówno w wynikach wyszukiwania Google, na Mapach Google jak i w Google Moja Firma każdy klient ma unikalną możliwość obejrzenia wnętrza firmy i tym samym poczuć wyjątkową atmosferę panującą w pomieszczeniach w których skupiasz świadczone usługi.

Poprzez profesjonalnie przygotowany zintegrowany materiał zdjęciowy uzyskasz mnóstwo realnych korzyści, które będą miały również bezpośredni wpływa na lepszą pozycję w Google po przez zwiększoną widoczność w wynikach wyszukiwania, wyeksponowanie w Mapach Google oraz Google+ Lokalnie. Grafika ogólna prezentująca profil firmy w wynikach wyszukiwania z uwzględnieniem Map Google.

Zobacz jak to działa!

 

fofograf1

Przy naszym udziale stworzysz jedyne w swoim rodzaju otwarte zaproszenie do bliższego poznania firmy, co bez wątpienia ułatwi rozbudowanie dotychczasowych i nawiązanie nowych relacji biznesowych z zyskiem dla prowadzonej działalności biznesowej. Ponadto klienci poprzez Business View oraz aplikacje Google zobaczą wizytówkę firmy na każdym urządzeniu (laptopy, tablety, smartfon).
    Rozbudowując profil Google Moja Firma o wirtualne wycieczki zyskasz  niepowtarzalną okazję, żeby w unikalny sposób promować własny biznes i osiągać sukcesy zarówno sprzedażowe jak i wizerunkowe.

fotograf2

 

Inwestycja w Business View to słuszna decyzja. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z dostępną ofertą, którą rzetelnie i w oparciu o doświadczenie przygotuje Rekomendowany Fotograf Google Daniel Myhal posiadający certyfikat Google.


Nie czekaj ! Zapytaj o ofertę ! To nic nie kosztuje